Megvan, hol épül fel a lengyelek állami autógyára
Az elektromos autókat gyártó Izera első üzemében a hírek szerint háromezren fognak dolgozni.
Az elektromos autókat gyártó Izera első üzemében a hírek szerint háromezren fognak dolgozni.
Legelőször a jövőre bemutatkozó elektromos luxuslimuzinban, az EQS modellben lehet majd látni.
A kívül retró, belül szupermodern járgány hatótávja eléri a 400 kilométer.
Az Apple saját akkumulátort és önvezető rendszert építene az autójába, ami három év múlva debütálhat – írta a Reuters az almás cég ügyeit ismerő forrása alapján.
A kaliforniai hiperautó végleges változata várhatóan 2022 elején mutatkozhat be.
Norvégia az első európai piac, ahol megjelent az Xpeng.
Mindez ráadásul a villanyautóknál állami támogatások nélkül elérhető.
A napokban indult el a tisztán elektromos Audi e-tron GT gyártása, amelynek alumíniumkarosszériája Magyarországon készül.
A cég részvényeinek ára csak az elmúlt egy év alatt megnyolcszorozódott.
A Nissan elektromos autója ráncfelvarrást kapott.
Megjelentek náluk is a forgalomban azok a zöld jelöléssel ellátott autók, amelyeket így könnyebb megkülönböztetni a hagyományos hajtású autóktól.
A Mercedes kompakt autó kínálatának fontos darabja lesz a magyarországi EQB modell, amelyet Kecskeméten kívül egyedül Kínában gyártanak majd még, de azt csak a távol-keleti ország piaca számára.
Szokatlan idők járnak mostanság.
A BMW nem tett más, mint a legmodernebb villanymotoros hajtásláncra cserélte az X3-as divatterepjáró belsőégésű motorját. Budapesten autóztunk a 460 kilométeres hatótávval kecsegtető újdonsággal.
Azt lehetett sejteni, hogy nem lesz kifejezetten méretes modell, de a képek alapján tényleg elég kicsinek tűnik.
Az elektromos autók számtalan előnye mellett a vállalkozások is jól járhatnak, ha ilyen cégautót választanak. Feltételek, kedvezmények, pályázati lehetőségek és nem utolsó sorban számok: mindezekről Benedekffy Gábor, a Hyundai E-mobilitási projekt vezetője beszélt.
A szuperkompakt crossover egy feltöltéssel nagyjából 300 kilométert képes megtenni.
Jelentős lépés: a világ egyik legnagyobb autógyártója a Toyota is a teljesen elektromos hajtású autók felé fordul.
Maguk a márkakereskedések hátráltathatják a General Motors nagyszabású villanyautós terveit, mert 150 kereskedőjük bejelentette, hogy inkább egyáltalán nem forgalmaz Cadillac-et, minthogy elektromos modelljét árusítsa.
A 150 kilométeres hatótávolságú apró elektromos autó hossza nem éri el a 2,5 métert.